Světová elita Xterry se sešla v Prachaticích

Nejprestižnější tuzemský závod v terénním triatlonu s názvem AMEDIPRO XTERRA Czech se v sobotu 9. srpna uskutečnil v jihočeských Prachaticích a měl statut Českého, ale také Evropského a Světového poháru Xterra. Startovní listina překypovala zvučnými jmény a neztratila se ani ta česká. Helena Erbenovaná vybojovala bronz, Jan Kubíček byl v mužích pátý.

V Prachaticích se koná svátek Xterry

V sobotu 9. srpna budou Prachatice patřit terénnímu triatlonu. Na závod Xterra, který spadá do Světového, Evropského i Českého poháru, se chystají elitní triatlonisté z celého světa. A prohnat se je chystá i trojnásobný olympijský medailista v běhu na lyž

Světová triatlonová elita zavítá na Šumavu

Již tento víkend se stanou jihočeské Prachatice dějištěm nejprestižnějšího tuzemského závodu v triatlonu XTERRA Czech. Světový pohár a kvalifikace na mistrovství světa na Havaji každoročně přitahuje stovky účastníků z řad profesionálů, ale především amaté

Olympijský test na mistrovství světa ve windsurfingu třídy RS:X

Mistrovství světa olympijské třídy RS: X proběhlo jako jedna z posledních významných akcí před olympijskými hrami v Tokiu 23.–27. dubna ve španělském Cádizu. Na startu jsme viděli 42 mužů a 28 žen, mezi nimi i českého reprezentanta Karla Lavického, který

Prague Riverside Cross: Vodní slalom s biatlonem pobaví

Koncem srpna se do centra Prahy vrátí ojedinělá akce ČEZ Prague Riverside Cross. Její 3. ročník se bude konat 30. 8. 2016. Představí se světová vodácká elita v netradičním spojení kajaku a biatlonové střelby pomocí laserových zbraní. Této atraktivní podív

Královnou prachatické Xterry je bojovnice Erbenová

Jihočeské Prachatice hostily nejprestižnější tuzemský závod v triatlonu XTERRA Czech. Závod, který byl zároveň Světovým, Evropským i Českým pohárem Xterra, byl také kvalifikací na mistrovství světa na Havaji. V nabité světové konkurenci zvítězili Ben Alle