Taekwondistka Iveta Jiránková přivezla bronzovou medaili

Česká bojovnice v taekwondu Iveta Jiránková, jejímž domácí základnou je pelhřimovské Taekwondo Lacek, vybojovala v ukrajinském Charkovu bronzovou medaili. V turnaji světového poháru - Ukraine Open G1 ve čtvrtfinále přešla přes domácí závodnici, kterou dokázala porazit vysokým rozdílem 17:2. Semifinále bylo vyrovnanější a česká reprezentantka dlouho sahala po účasti ve finále. Nakonec ale podlehla brazilské olympioničce z letních her v Rio de Janeiru Julii Vasconcelos dos Santos. Brazilka v posledních vteřinách zápasu dokázala jedním kopem do hlavy otočit skóre na konečných 7:9 ve svůj prospěch.

Taekwondistka Dominika Hronová vybojovala páté místo na US Open

Turnaj série G-2 v Taekwodno Kyorugi US Open 2018 se konal v americkém městě hříchů v Las Vegas. Do bojů vstoupil jediný mužský zástupce z Česka Petr Štefl v kategorii do 68 kilogramů a seniorky Iveta Jiránková a Kristýna Drobná v kategorii do 62 kilogram

Taekwondistka Lenka Šimečková má bronz z parašampionátu

Česká federace Taekwondo WTF získala vůbec první bronzovou medaili z para mistrovství Světa zásluhou osmatřicetileté Lenky Šimečkové. Do Londýna se sjelo neuvěřitelných 250 závodníků z 50 zemí celého světa. Česká para reprezentantka Lenka Šimečková je tře

Na Mistrovství Moravy a Slezka v hale jsme získali 8 medailí. Pírek, Muchová a Šutová jsou mistry Moravy

V sobotu proběhlo již tradičně v bratislavské hale Elán Mistrovství Moravy a Slezska v halové atletice. Naši atleti a atletky na něm získali celkem 8 medailí, z toho 3 zlaté, 4 stříbrné a jednu bronzovou. Mistrovské tituly získali Milan Pírek, Zuzana Much

Ubytování Jičín - Penzion Iveta

Ubytování v lokalitě: Český ráj, Krkonoše KRAJ a OKRES: kraj Královéhradecký, okres Jičín NÁZEV a ADRESA: Penzion Iveta Jiráskova 47 506 01 Jičín TELEFON do zařízení: 606 333 094 Kontaktní osoba: Fr

Bronz na Běchovicích

V neděli odstartoval již 127.ročník Běchovic a na startu se objevil i Kuba. Při své osmé účasti na tomto závodě dokázal vybojovat další medaili, tentokrát bronzovou ve...