TÉO PŘIŠEL, VIDĚL A POKAŽDÉ ZVÍTĚZIL!

O víkendu zahájili jezdi Buggyra Academy Aliyyah Koloc a Téo Calvet závodem na francouzském okruhu Charade novou truckovou sezónu. Jak napovídá titulek, úvod předčil i hodně optimistická očekávání.

Přišel, viděl, zvítězil. Ospalý si v Račicích spravil chuť

Filip Ospalý ovládl závod Českého poháru v olympijském triatlonu, který se konal ve veslařském kanálu v Račicích. Původně to měl být jeho jediný letošní závod na české půdě, nyní je ale ve hře varianta, že se ostřílený bojovník doma představí ještě jednou

Štefko zvítězil v Pečkách, Blaha na Farmě Bolka Polívky

Nestárnoucí Róbert Štefko nenašel přemožitele na 32.ročníku Pečecké desítky, jednoho z nejpopulárnějších silničních běhů v ČR a Tomáš Blaha zvítězil na Běhu Drahanskou vrchovinou, který měl cíl na Farmě Bolka Polívky v Olšanech.

V Barceloně exceloval Lamborghini týmu Barwell Motorsport

Po mimořádně těžké bitvě v letošním závodě Hankook 24H Barcelna zvítězil Lamborghini Huracán týmu Barwel Motorsport GT3 Evo ve složení Adrian Amstutz / Leonid Machitski / Patrick Kujal / Dennis Lind před vozem týmu Herbert Motorsport Porsche 991 GT3 R (#9

Tomáš Enge s Jantar Teamem zvítězil na Setkání mistrů

Premiérová účast Jantar Teamu na Global Assistance Setkání mistrů 2021 na autodromu v Sosnové u České Lípy dopadla nad očekávání skvěle. Tomáš Enge na Škodě Fabia Rally2 EVO zvítězil mezi vozy Rally2 (R5) a v absolutním hodnocení byl klasifikován na 2. mí

SCC: Jacques Breitenmoser se úspěšně vrátil a vyhrál

Švýcarský pilot Jacques Breitenmoser, který měl ve Sports Car Challenge roční odpočinek s v roce 2018 úspěšně vrátil a na voze PRC Ford V8 zvítězil ve své divizi 1 silnějších prototypů nad 2000ccm, tak i celkově. Sezónu nakonec ukončil závod na Imole, kde