V neděli se běží Pražský PIM maraton, který je zároveň mistrovstvím ČR

Dorazilová v Bratislavě poprvé pod 3 hodiny v maratónu, Kreisinger nejlepší z Evropanů na Hervis půlmaratónu

Přelomový březnovo-dubnový víkend byl ve znamení dvou významných běžeckých událostí. V neděli se běžel v Bratislavě ČSOB maratón, na němž si fantasticky počínala naše Jana Dorazilová a den před tím, v sobotu, se konal pražský Hervis půlmaratón, kde doběhl

Pražský maraton je svátkem i pro nejlepší české běžce

Takhle ho prožili medailisté tuzemského šampionátu, zkušení favorité i nadšení nováčci.

Kubíček u Lipna ovládl závod EP v terénním triatlonu

Přední Výtoň u Lipna v neděli hostila závod Evropského poháru v terénním triatlonu, který byl zároveň mistrovstvím České republiky. Závod s názvem TNATURA CZECH se konal pod hlavičkou ETU (European Triathlon Union) a na startu kromě Heleny Erbenové nechyb

Sezóna triatlonu vrcholí tento víkend

V sobotu 15. září se v Brně koná poslední závod Českého poháru v olympijském triatlonu. Podnik s názvem EKOL SUPERPRESTIGE 2012 je navíc mistrovstvím České republiky na olympijských tratích a rozhodne o domácích šampionech.V neděli 16. září v Příbrami fin

Kieler Woche 2017 skončilo

Největší německá regata – Kieler Woche – skončila posledními rozjížďkami v neděli 25. června. Pro paralympijské třídy byla regata zároveň mistrovstvím světa. Daniel Bína skvěle začal, když ve slabém větru během prvního dne závodění jel skvěle a vedl průbě