Vítězný KB System zdolal téměř 700 kilometrů!

Šestnáctý ročník 24hodinového závodu terénních aut proběhl uplynulý pátek a sobotu v Dobřanech. Absolutním vítězem se stal KB System offroad team, který ujel 112 kol, neboli 672 kilometrů. V napínavém závěru jen o cca 2 minuty za ním projel cílem KUBI team Geneve, který dlouhou dobu závodu vedl, ale ke konci celodenního maratonu ho zpomalila technická závada a pomoc soupeřům při vyprošťování. Oba týmy patří do kategorie Speciál nad 2000 ccm. Třetí absolutně skončil RTR Projects s 91 koly, vítěz kategorie Speciál do 1000 ccm. Nejrychlejší kolo závodu si připsal dakarský matador Josef Macháček, který ale pro poruchu odstoupil po 35 kolech.

850 tréninkových kilometrů za 11 dní

Osm českých triatlonových reprezentantů do 23 let absolvovalo náročné soustředění na španělském ostrově Fuerteventura. Pod vedením koordinátora Zdeňka Kabrhela za 11 dní zdolalo téměř 850 kilometrů tréninkových kilometrů.

Bajza a Fejfar se na Lysé hoře kvalifikovali na Mistrovství Evropy v běhu do vrchu

V sobotu 1. června se konal Horský běh na Lysou horu, který byl zároveň nominačním závodem pro Mistrovství Evropy v běhu do vrchu. Nás může těšit, že závod s převýšením 980m suverénně vyhrál Jakub Bajza , a jako třetí zdolal náročnou trať s převýšením 980

Ospalý versus Vabroušek

V neděli 16. června pokračuje v Račicích svým třetím dílem Český pohár v olympijském triatlonu a závod je také Akademickým mistrovstvím České republiky. Koná se na tratích 1,5 kilometru plavání, 40 kilometrů na kole a 10 kilometrů běhu.

Bike Čeladná vyhrál Jaroslav Kulhavý

Na profesionální závodníky čekala trasa dlouhá 50 kilometrů. Amatérští jezdci se poměřili na třicetikilometrové trati. Rodiny s dětmi absolvovaly projížďku dlouhou 20 kilometrů. Tak vypadal 7. ročník populárního cyklistického závodu HSF System Bike Čeladn

Vítězství pro Team Bleekemolen SEAT v Hankook 24H SILVERSTONE

Tým Bleekemolen SEAT Leon TCR V2 SEQ (#100, Sebastiaan Bleekemolen/Melvin de Groot/Rob Smith/Rene Steenmetz) zvítězil v Hankook 24H SILVERSTONE, úvodním kole letošního ročníku 24H ENDURANCE SERIES TOURING Car. V loňském roce nizozemský tým 19 hodin vedl z