Začíná mistrovství Evropy v malém fotbale. Češi chtějí zlato!

Čtyřikrát vybojovali bronz, jednou stříbro. Pouze dvakrát skončili čeští reprezentanti v malém fotbale na mistrovství Evropy bez medaile. Jenže ani jednou nedosáhli na zlato. Změnit to chtějí na osmém šampionátu starého kontinentu, který od pátku hostí Brno. „Letos jsem vyhrál, co se dalo. Doufám, že se nám to povede i tady. Je načase vyhrát,“ vyhlašuje brněnský gólman národního týmu Marek Gruber.

Čeští trenéři vybrali finální patnáctku pro Euro

Jedenáct bronzových medailistů z loňského mistrovství Evropy v maďarském Székesfehérváru se objevilo v nominaci české reprezentace na mistrovství Evropy v malém fotbalu, které hostí do 9. do 17. června brněnský stadion za Lužánkami.

Češi v Helsinkách opět na stupních vítězů!

Mistrovství Evropy v cheerleadingu (ECU Europeans 2018) se konalo o víkendu 30. 6. – 1. 7. 2018 ve Finsku v Helsinkách. Zúčastnilo se téměř 3 000 nejlepších sportovců z celé Evropy. V obrovské konkurenci 26 zemí Češi obsadili hned tři pohárová místa!

Zlato a stříbro z mistrovství světa Raceboardů

Mistrovství světa windsurfingové třídy Raceboard skončilo včera na Balatonu. V různých větrných podmínkách se odjelo 12 rozjížděk. A Češi byli velmi úspěšní. Na celkovém druhém místě skončil Petr Kučera (Rapid Brno) a získal tak stříbrnou medaili a dvě zl

Ondřej Teplý na mistrovství Evropy nakonec bronzový

Ve španělském Cádizu se od pondělí 12. do soboty 17. března jelo mistrovství Evropy třídy Finn. Mezi 96 účastníky z 33 zemí celého světa byli i dva Češi – Ondřej Teplý a Michael Maier. Pro ně stejně jako pro mnohé ostatní závodníky to byl první velký tes

Golf Resort Kaskáda hostí Mistrovství Evropy družstev dorostenců

Mistrovství Evropy družstev dorostenců, Jean-Louis Dupont Trophy patří mezi nejvýznamnější týmová mistrovství Evropy v letošní sezóně. V Golf Resortu Kaskáda v Kuřimi u Brna se tento prestižní šampionát koná od 10. do 14. července a Kaskáda přivítá 16 nej