Zámecká 5 - naši běžci v Holešově vítězili mezi dospělými i mezi mládeží

V pátek 7.června se uskutečnil již 8.ročník běžeckého závodu Zámecká 5 . Za příjemného počasí se v Holešovském zámeckém parku představili nejprve děti ve svých závodech a po nich nastoupili k hlavnímu 5 km závodu dospělí běžci a běžkyně. V jednotlivých  věkových kategoriích jsme zaznamenali vítězství i medailová umístění:)

Zámecká 5 - závodili jsme jak mezi dospělými, tak i v dětských kategoriích

V pátek 10.6. se v Holešově uskutečnil další ročník Zámecké 5. Na tomto příjemném běhu nás reprezentovali jak dospělí, tak i děti z naší přípravky, které se účastnili vložených závodů.

Zámecká 5

V pátek 8.9. se v Holešově konala Zámecká pětka. V podvečer vystartovali běžci z atletického stadionu do přilehlého zámeckého parku, kde absolvovali dvě kola a finišovalo se...

V pátek 8.6. je Atletika pro děti v HOLEŠOVĚ !

V pátek 8.6. se v Holešově koná nový běžecký závod Zámecká 5 v jehož předprogramu budeme od 15:30h prezentovat program Atletika pro děti . A od 15:50h budou i závody pro starší děti.

Běžci AK Kroměříž na Poháru mistrů v krosu nezklamali a uhájili svou příslušnost mezi předními kluby Evropy

V neděli 5.února nastoupili naši běžci na jubilejní 20. start v Poháru mistrů evropských zemí , kterým byl kros ve španělském Castellónu. Na start se postavilo celkem 22 družstev s běžeckým polem čítajícím 120 běžců. Kupodivu mezi nimi byla hned 3 domácí

Na MČR v běhu na 10000m obsadili naši běžci první 4. místa-titul obhájil Kocourek, stříbro získal Homoláč a bronz Kreisinger

Již potřetí za sebou se konalo  Mistrovství České republiky v běhu na 10000m odděleně od dráhového šampionátu. Po Bílině a Hradci Králové se letos mistrovství uskutečnilo v Domažlicích. Za náš klub se na start v kategorii mužů postavili celkem 4 elitní bě