Čeští taekwondisté získali stříbro

Český student ČVUT Jakub Skořepa reprezentoval Taekwondo v portugalské Coimbře na Univerzitním mistrovství Evropy. Po obnoveném zranění získal pro Česko stříbrnou medaili.

Čeští taekwondisté vezou dvě pátá místa z Mistrovství Evropy

Dvě pátá místa vybojovali čeští reprezentanti Taekwondo na Mistrovství Evropy v olympijských vahách, které se konalo 10.-13.12. v Sarajevu. Mistrovství, které bylo jednou z prvních akcí od počátku pandemie covid-19, je důležitou částí přípravy na nadcháze

Čeští taekwondisté byli na ME v Rhodosu třikrát ve finále!

Česká bojovnice Petra Novotná vybojovala na řeckých ostrovech skvělé 5. místo na 13. Mistrovství Evropy. Mezi muži exceloval Anh Vu Vieth, který skončil také na pátém místě a Ondřej Havlíček, který má šestou příčku.

Na halovém mistrovství ČR jsme získali rekordních 8 medailí - Novotný splnil limit do Paříže, Kocourek má zlato a stříbro

O víkendu se v hale Otakara Jandery v pražské Stromovce uskutečnil halový šampionát dospělých. Získali jsme na něm rekordních 8 medailí, Roman Novotný zvítězil v dálce a splnil limit na halové ME v Paříži, Milan Kocourek je mistrem na 1500m a na dvojnásob

Čeští triatlonisté zářili na MS v biathle

V Limasolu na Kypru se konalo mistrovství světa v biathle a čeští triatlonoví reprezentanti na něm zářili. Tomáš Svoboda se stal mistrem světa, v juniorech vybojoval stříbro Jiří Kalus. Ve stejné kategorii zbyla na Martina Debnara nepopulární bramborová m

Čeští taekwondisté přivezli všechny cenné kovy ze Slovenia Open

Do sbírky ocenění pro české bojové umění Taekwondo přivezli všechny tři medaile. Tentokrát to byla reprezentace v olympijském sportu kyorugi, tedy volném boji. Ve slovinském Mariboru se konal první evropský G-turnaj v letošním roce, kterého se zúčastnila