Čeští taekwondisté byli na ME v Rhodosu třikrát ve finále!

Česká bojovnice Petra Novotná vybojovala na řeckých ostrovech skvělé 5. místo na 13. Mistrovství Evropy. Mezi muži exceloval Anh Vu Vieth, který skončil také na pátém místě a Ondřej Havlíček, který má šestou příčku.

Čeští taekwondisté vezou dvě pátá místa z Mistrovství Evropy

Dvě pátá místa vybojovali čeští reprezentanti Taekwondo na Mistrovství Evropy v olympijských vahách, které se konalo 10.-13.12. v Sarajevu. Mistrovství, které bylo jednou z prvních akcí od počátku pandemie covid-19, je důležitou částí přípravy na nadcháze

Čeští taekwondisté získali stříbro

Český student ČVUT Jakub Skořepa reprezentoval Taekwondo v portugalské Coimbře na Univerzitním mistrovství Evropy. Po obnoveném zranění získal pro Česko stříbrnou medaili.

Čeští taekwondisté přivezli všechny cenné kovy ze Slovenia Open

Do sbírky ocenění pro české bojové umění Taekwondo přivezli všechny tři medaile. Tentokrát to byla reprezentace v olympijském sportu kyorugi, tedy volném boji. Ve slovinském Mariboru se konal první evropský G-turnaj v letošním roce, kterého se zúčastnila

Velké finále TCR Eastern Europe rozhodne o titulu v Mostě

TCR Eastern Europe se řítí do finále své v pořadí již čtvrté sezóny a o titul budou bojovat i čeští jezdci. V předchozích třech ročnících se cestovní vozy při návštěvě České republiky proháněly na brněnském okruhu, ale letos se finálová bitva odehraje na

Čeští jachtaři mezi 25 nejlepšími posádkami světa

Na Bahamách odstrtovalo finále STAR SAILORS LEAGUE 2018. Stejně jako každý rok se jej zúčastní 10 nejlepších týmů světové stáristické ligy a 15 VIP posádek z různých lodních tříd. Letos na tomto velmi významném závodě se zvučnými jmény světové jachtařské