Lukostřelci bojují na Mistrovství světa v terčové lukostřelbě

V pátek 29. 9. 2017 vyrazila česká lukostřelecká reprezentace na Mistrovství světa do Rosaria, hlavního města argentinské provincie Santa Fe vzdáleného kolem 4 hodin jízdy z Buenos Aires.

Lukostřelci míří na Evropský pohár do Řecka

Český reprezentační tým odlétá v neděli 16. dubna bojovat o nejlepší umístění v 1. kole Evropského juniorského poháru v terčové lukostřelbě, který se koná v termínu 17. – 22. dubna 2017 v řeckém Maratonu.

Česká repre bojuje na Mistrovství Evropy v halové lukostřelbě

S cílem potvrdit vzrůstající formu nastoupil ve středu Radek Beránek a Aleš Změlík do lukostřeleckého Mistrovství Evropy konaném ve francouzském městě Vittel. Radek Beránek i Aleš Změlík patří v současné době mezi českou lukostřeleckou elitu. Radek Beráne

Lukostřelci stříbrní na Evropském juniorském poháru

Dnes v řeckém Maratonu probíhali eliminační souboje mix-týmů. Český kadetský mix-tým ve složení Klára Grapová a Josef Křesala porazil ostaních 14 evropských zemí. Ve finále naši lukostřelci nestačili pouze na tým Německa a získali skvélé stříbrné medaile.

Mistrovství světa juniorů – Polsko

Mistrovství světa se konalo ve dnech 12. -15. 8. 2021 v polské Poznani. Dva západočeští reprezentanti ČR (David Nejdl, Jakub Šlajs), kteří bojovali na tomto mistrovství, si z Polska odvezli nejen nezapomenutelné zážitky, ale také skvělá umístění...

David Odstrčil s Tarou Bohak bronzoví na Mistrovství světa

Poprvé v historii českého tanečního sportu stanul český taneční pár na stupních vítězů na Mistrovství světa profesionálů ve standardních tancích a získal bronzovou medaili. Mistrovství světa se konalo v neděli 7. května v zaplněné sportovní hale Žalgiris