MČR Ekol Superprestige ovládli v Brně Čelůstka a Rudolfová

Na závěr sezóny se v Brně rozhodovalo o mistrovských titulech v olympijském triatlonu. 4.září se konal již 24.ročník Ekol Superprestige, který byl zároveň posledním podnikem Českého poháru v triatlonu. Mistrovský titul obhájil Jan Čelůstka. Mezi ženami kralovala Rakušanka Theresa Moser. Titul mistryně České republiky vybojovala Jitka Rudolfová.

Frintová s Linduškou v Brně ovládli závod ČP

Brno hostilo druhý díl Českého poháru v olympijském triatlonu a 22. ročník závodu s názvem EKOL SUPERPRESTIGE 2014 byl i Evropským pohárem juniorů a spadal i do Slovenského poháru. Závod Českého poháru ovládli Vendula Frintová a mladík František Linduška.

Jitka Rudolfová a Jan Čelůstka vyhráli druhý díl ČP V Příbrami

V příbramském areálu Nový rybník se po jarní aquatlonové premiéře v českém poháru, konala i ta triatlonová. Oblíbený sportovní areál s kvalitním zázemím a zkušenostmi z běžeckých závodů a duatlonů, přivítal téměř tři stovky sportovců všech věkových katego

Petra Kuříková a Jan Čelůstka ovládli mistrovství republiky

Favorizovaní Petra Kuříková a Jan Čelůstka ovládli pražské mistrovství republiky v aquatlonu a stali se národními šampiony. Závod v metropoli přilákal v rámci Českého poháru v aquatlonu rekordní počet 258 startujících. Plavecká část byla v Podolí a běh na

Teď si můžu dát nohy nahoru

Filip Ospalý se v Brně v závodě EKOL SUPERPRESTIGE stal podesáté mistrem republiky v olympijském triatlonu. V posledním díle Českého poháru porazil olympionika Jana Čelůstku i Martina Krňávka, který se loučil s kariérou. V rozhovoru prozradil, že titul os