Petra Kuříková a Jan Čelůstka ovládli mistrovství republiky

Favorizovaní Petra Kuříková a Jan Čelůstka ovládli pražské mistrovství republiky v aquatlonu a stali se národními šampiony. Závod v metropoli přilákal v rámci Českého poháru v aquatlonu rekordní počet 258 startujících. Plavecká část byla v Podolí a běh na atletickém stadionu Na Děkance.

Triatlonisté Frintová a Čelůstka bojují na MS

Po pauze se opět rozběhl kolotoč triatlonového mistrovství světa. Úvodní závod hostilo Abú Dhabí ve Spojených arabských emirátech. Na start se postavilo i kvarteto českých reprezentantů Vendula Frintová, Petra Kuříková, Jan Čelůstka a Přemysl Švarc. Nejlé

Kuříková na EP v Bratislavě na skvělém 7. místě

Nejen proti sobě navzájem, ale také proti nepříznivému počasí bojovali triatlonisté v Bratislavě v závodě Evropského poháru, který byl součástí velké triatlonové události s názvem City Triathlon Bratislava 2014. Z českých reprezentantů si nejlépe vedla Pe

Triatlonistka Kuříková na ME kategorie do 23 let skončila sedmá

Česká triatlonová reprezentantka Petra Kuříková skončila na mistrovství Evropy kategorie do 23 let na 7. místě. V ruském městě Penza se kromě ní představilo ještě dalších pět reprezentantů. Nejlepším mužem byl Martin Debnar na 18. místě.

Hodně věcí jsem mentálně přehodnotila, říká Petra Kuříková

Česká triatlonová reprezentantka Petra Kuříková zajela o víkendu velmi kvalitní výsledek v podobě 24.místa na ITU závodě Světového poháru v New Plymouth. Ukázala, že se po loňské sezoně, poznamenané zraněním, dostává do výborné formy.

Frintová byla nejlepší Češkou v závodě MS v Kapském Městě

Třetí závod seriálu mistrovství světa v triatlonu hostilo o víkendu Kapské město a na startu se objevili hned čtyři čeští triatlonoví reprezentanti. Nejlépe si vedla Vendula Frintová, která opět zajela výborný závod a brala 15. místo, Petra Kuříková doběh