Potůčková s Mikou jsou mistry ČR

Předposlední prázdninovou sobotu se Pilská nádrž stala nejen místem pro koupání a relax, ale také bojištěm PILMAN triatlonu 2015. Závod, který byl šestým dílem seriálu FORD CZECHMAN TOUR 2015, byl i mistrovství České republiky ve středním triatlonu. Národními šampiony se stali Eva Potůčková a Tomáš Mika.

Potůčková s Vabrouškem ovládli kultovní závod CZECHMAN

V sobotu se v Pardubicích konal jeden z nejprestižnějších triatlonových závodů v tuzemsku. Byl to kultovní CZECHMAN. Tento mimořádně oblíbený a tradiční závod byl druhým dílem seriálu FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu a zároveň i mistr

Král, Žďára a Miklišová jsou halovými mistry Moravy a Slezska

Vojtěch Král, Petr Žďára a Lucie Miklišová se v sobotu 2.2 stali v Ostravě ve svých kategoriích halovými mistry Moravy a Slezska!

Akademické MČR - Fejfar a Muchová mistry, Šutová dvakrát stříbrná

Ve dnech 12. a 13.června se v Praze konaly České akademické hry (Akademické mistrovství ČR), na kterém své školy dobře reprezentovali naši atleti. Mistry se stali Ondřej Fejfar na 5000m a Zuzana Muchová na 100m př., když znovu v krátké době překonala klub

Krušnomana ovládli Truhlář s Potůčkovou

V Klínech se konal jubilejní desátý ročník Krušnomana, který byl mistrovství České republiky v dlouhém duatlonu a zároveň i úvodním závodem FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu a duatlonu. Národními šampiony se na náročných tratích při re

MS v Adventure Race 2012 - Francie - medailisté jsou v cíli

Mistry světa jsou Novozélanďané před dvěma Švédskými týmy.1. místo Seagate [NZL] 125h40'2. místo Thule [SWE] 129h17'3. místo Silva [SWE] 130h8' Češi jsou v cíli a na vynikajícím 12 místě za 161 h 3'