Potůčková s Vabrouškem ovládli kultovní závod CZECHMAN

V sobotu se v Pardubicích konal jeden z nejprestižnějších triatlonových závodů v tuzemsku. Byl to kultovní CZECHMAN. Tento mimořádně oblíbený a tradiční závod byl druhým dílem seriálu FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu a zároveň i mistrovstvím republiky na tratích polovičního ironmana. Národními šampiony se stali Eva Potůčková a Petr Vabroušek.

Potůčková s Mikou jsou mistry ČR

Předposlední prázdninovou sobotu se Pilská nádrž stala nejen místem pro koupání a relax, ale také bojištěm PILMAN triatlonu 2015. Závod, který byl šestým dílem seriálu FORD CZECHMAN TOUR 2015, byl i mistrovství České republiky ve středním triatlonu. Národ

Kultovní závod Czechman opanovali Křivánková a Džalaj

Svým druhým dílem pokračoval oblíbený seriál FORD CZECHMAN TOUR 2016 Českého poháru v dlouhém triatlonu a duatlonu. Kultovního závodu Czechman, který patří mezi nejoblíbenější podniky v Česku, se zúčastnilo téměř šest stovek sportovců. Z vítězství se rado

Krňávek s Krejčovou ovládli závod PILMAN

Krňávek s Krejčovou ovládli závod PILMAN a jsou mistry republiky ve středním triatlonu Desátý ročník závodu Pilman, který se v sobotu konal ve Žďáru nad Sázavou, byl mistrovstvím České republiky v triatlonu na středních tratích a zároveň předposledním dí

Krušnomana ovládli Truhlář s Potůčkovou

V Klínech se konal jubilejní desátý ročník Krušnomana, který byl mistrovství České republiky v dlouhém duatlonu a zároveň i úvodním závodem FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu a duatlonu. Národními šampiony se na náročných tratích při re

Pardubický CZECHMAN je tu a opět přepíše historii

V sobotu 1. června se v Pardubicích koná nejpopulárnější triatlonový závod v Česku, kterým je CZECHMAN. Závod je druhým dílem FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu a s největší pravděpodobností přepíše českou historii v počtu triatletů na