Rekordní víkend na Olympijském festivalu v Brně

Návštěvnost Olympijských festivalů v Brně a Ostravě se o víkendu přehoupla přes 100 000 návštěvníků. Jen v sobotu dorazilo na Výstaviště Brno 23 165 lidí. Bronzová česká neděle (díky medaili rychlobruslařky Karolíny Erbanové) opět přenesla skvělou olympijskou atmosféru i do dějiště Olympijského festivalu.

Rekordní triatlon v Telči vyhráli Kubínek a Vodičková

V historickém centru Telče se konal pátý díl Českého poháru v olympijském triatlonu a rekordní odměny ve výši 100 tisíc korun přilákaly do míst, která jsou na seznamu UNESCO, téměř dvě stovky závodníků. Z vítězství se radovali favorizovaní František Kubín

Ospalý je podesáté mistrem republiky v olympijském triatlonu

Filip Ospalý se stal podesáté mistrem České republiky v olympijském triatlonu. V Brně v závodě EKOL SUPERPRESTIGE, který byl zároveň posledním dílem Českého poháru, zvítězil před Janem Čelůstkou a Martinem Krňávkem. Českou šampionkou se stala Vendula Frin

V pátek 20.8. na festivalu TRUTNOOF BRNOON (tedy v Brně :-)

V pátek 20.8. si nás můžete poslechnout na festivalu  Trutnoof Brnoon , který se koná v Brně - Pisárkách. Hrajeme od 21:00.

Sezóna triatlonu vrcholí tento víkend

V sobotu 15. září se v Brně koná poslední závod Českého poháru v olympijském triatlonu. Podnik s názvem EKOL SUPERPRESTIGE 2012 je navíc mistrovstvím České republiky na olympijských tratích a rozhodne o domácích šampionech.V neděli 16. září v Příbrami fin

MČR Ekol Superprestige ovládli v Brně Čelůstka a Rudolfová

Na závěr sezóny se v Brně rozhodovalo o mistrovských titulech v olympijském triatlonu. 4.září se konal již 24.ročník Ekol Superprestige, který byl zároveň posledním podnikem Českého poháru v triatlonu. Mistrovský titul obhájil Jan Čelůstka. Mezi ženami kr