Tomáš Blaha zaběhl letošní nejrychlejší desítku na dráze

Štefko zaběhl v Německu letošní nejrychlejší desítku

Milan Kocourek zaběhl na Evropském poháru nejrychlejší desítku na dráze od roku 1998

Milan Kocourek se nemohl zúčastnit 1. kola Extraligy a to proto, že reprezentoval ČR na Evropském poháru v běhu na 10000m, který se konal v Baskické metropoli Bilbao . Milan se chtěl na 16. ročníku tohoto dráhového běžeckého poháru zároveň pokusit o splně

Milan Kocourek zaběhl na Evropském poháru v Oslu vynikající desítku na dráze!

Naši vytrvalci Milan Kocourek a Jan Kreisinger se v sobotu zúčastnili v norském Oslu Evropského poháru v běhu reprezentačních družstev na 10000m. Účast si vybojovali spolu s Jiřím Homoláčem před třemi týdny na domácím šampionátu v Bílině.  Hlavně Milanovi

MČR V MARATONU - Ondřej Fejfar doběhl pro stříbro v novém osobním rekordu, poprvé pod 2:20 h! Tomáš Blaha doběhl na 27. místě

Na Mistrovství České republiky v maratonu, které se opět konalo v rámci Pražského maratonu vybojoval náš vytrvalec Ondřej Fejfa r výborné 2. místo, když náročnou maratonskou trať zaběhl v osobním rekordu 2:19:54 hod . a vůbec poprvé v životě pokořil hrani

Tomáš Blaha vyhrál 17.ročník Veřovské desítky

V sobotu 23.4. se ve Veřovicích uskutečnil po dvouleté odmlce 17.ročník Veřovské desítky, silničního běhu na 10 km. Nás těší, že jeho vítězem se stal dlouholetá a věrný `reprezentant` našeho klubu - Tomáš Blaha . Ten známou trať do Mořkova a zpět tentokrá