V sobotu se běží již 17. ročník Rohálovské desítky !

Rohálovskou desítku vyhrál Jan Kreisinger

V sobotu 26. února se v Prusinovicích uskutečnil další, již 18.ročník, Rohálovské desítky . Tento závod byl v loňském roce vyhlášen čtenáři časopisu Behej.com jako nejoblíbenější silniční běh v České republice. Své premiérové vítězství si zde přisal Jan K

Rohálovskou desítku vyhrál opět Kreisinger, třetí doběhl Bajza

V sobotu 25. února se v Prusinovicích uskutečnil další, již 19. ročník, Rohálovské desítky . Tento silniční závod se mezi běžci těší velké přízni a v loňském roce byl vyhlášen čtenáři respektovaného časopisu Behej.com jako nejoblíbenější silniční běh v Če

Tomáš Blaha vyhrál 17.ročník Veřovské desítky

V sobotu 23.4. se ve Veřovicích uskutečnil po dvouleté odmlce 17.ročník Veřovské desítky, silničního běhu na 10 km. Nás těší, že jeho vítězem se stal dlouholetá a věrný `reprezentant` našeho klubu - Tomáš Blaha . Ten známou trať do Mořkova a zpět tentokrá

Rohálovská 10 - Fejfar a Navrátil byli na stupních vítězů

Na 29.ročníku populární Rohálovské desítky, která se v Prusinovicích uskutečnila v sobotu 5.3.2022 a to znovu v plné parádě, bylo vidět naše vytrvalce. Po vítězném Jakubovi Zemaníkovi z SSK Vítkovice (30:55 min.) doběhl jako druhý do cíle náš Ondřej Fejfa

ROHÁLOVSKÁ DESÍTKA 30.ročník - Tomáš Navrátil doběhl na pěkném 5.místě

Na jubilejním 30.ročníku Rohálovské desítky, jednoho z nejpopulárnějších běžeckých silničních závodů u nás, doběhl v hlavní kategorii náš Tomáš Navrátil na velmi pěkném 5.místě. Časem 34:13 min. zaostal o necelé dvě minuty za vítězným Tomášem Habartou. Zá