Posádka týmu KM Racing zvládla úvod Dakaru na výbornou.

Po sobotním zahajovacím ceremoniálu, který se značně protáhl, čekalo jezdce náročné nedělní ráno. Také v týmu KM Racing vrcholily poslední přípravy na 1. etapu 37. ročníku Rally Dakar, vedoucí z Buenos Aires do Villa Carlos Paz. Cíl posádky žlutočerného Liazu byl jasný. Dojet do 20. místa. Martin Macík, Miloslav Janáček a Michal Mrkva do cíle nakonec dorazili patnáctí a s výsledkem jsou naprosto spokojení.

Macík zapadl, Šoltys pomáhal. Děkujeme

Dnes se posádka kamionu týmu Big Shock Racing vydala už do 8. etapy Dakaru. Na Martina Macíka, Františka Tomáška a Davida Švandu čekal 477 kilometrů dlouhý okruh u města Wadi Al Dawasir. Do cíle etapy dojel žlutý kamion Iveco na 11. etapovém místě, v celk

Martin Macík a Big Shock! Racing vyhráli poslední etapu Dakaru

Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik David Švanda ze soukromého sedlčanského týmu Big Shock! Racing vyhráli poslední etapu Dakaru, potřetí si tak připsali etapové vítězství a v celkovém hodnocení vybojovali výborné 4. místo. Martin M

Macík dojel na zadní pohon 6. celkově

Úterní 9. etapa Dakaru 2020 přinesla závodníkům týmu Big Shock Racing trať s měřenou částí 410 km, vedoucí kamenitými pláněmi a řečišti. Kamion sedlčanského týmu se většinu etapy pohyboval v TOP 5. Pilot Martin Macík, navigovaný Františkem Tomáškem a tech

Zkrácené "maratonské" etapy na Dakaru jsou minulostí

Martin Macík, František Tomášek a Michal Mrkva z týmu Big Shock Racing v osmé etapě, druhé maratonské, dojeli do cíle na výborném osmém místě. Po noci, kterou posádka nakonec strávila na starých matracích v obrovském hangáru bývalého vojenského objektu a

Big Shock Racing na Dakaru slaví úspěchy.

Závodníci sedlčanského týmu Big Shock Racing v letošním extrémně náročném ročníku Rallye Dakar získali nejlepší česká umístění hned ve dvou kategoriích. Martin Macík, František Tomášek, Jan Mrkva a jejich liazka Franta vybojovali výbornou 5. pozici v poli